Sierpień 2015 r.

pobierz regulamin >>>

 

Listopad 2014 r.

 

 


Przedsiębiorstwu FLORENCJA Izabela Sabadasz-Żywczak przyznano dofinansowanie z programu Swiss Contribution przeznaczonego dla przedsiębiorców powiatu nowosądeckiego i gorlickiego (edycja 2014) na podniesienie konkurencyjności własnego przedsiębiorstwa.

Nazwa przedsięwzięcia: „Zwiększenie potencjału produkcyjnego Przedsiębiorstwa FLORENCJA z Piwnicznej–Zdrój poprzez zakup nowoczesnych urządzeń do produkcji lodów gałkowych”.

Termin rozpoczęcia realizacji projektu: 12 listopada 2014

Planowany termin zakończenia realizacji projektu: 28 lutego 2015

Planowane koszty kwalifikowalne projektu: 169 930 złotych

Planowana wartość dofinansowania: 100 000 złotych ( tj. 29 455,08 CHF)

Działania podejmowane w ramach projektu:

W ramach projektu dokonany zostanie zakup urządzeń do produkcji tradycyjnych lodów gałkowych: pasteryzatora, frezera, szafy mroźniczej. W wyniku realizacji projektu zatrudniony zostanie jeden nowy pracownik produkcyjny do obsługi wyżej wymienionych urządzeń.

Cele i korzyści projektu:

  • • Znaczny wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa.
  • • Lepsze wykorzystanie posiadanej wiedzy i umiejętności związanych z produkcją tradycyjnych lodów.
  • • Zwiększenie wydajności i mocy produkcyjnych przedsiębiorstwa.
  • • Ograniczenie kosztów związanych z energią elektryczną i serwisowaniem urządzeń.
  • • Podniesienie jakości lodów dzięki nowoczesnemu sposobowi produkcji przy zachowaniu tradycyjnych receptur, naturalnych surowców najwyższej jakości oraz przystępnych cen
  • • Zwiększenie zatrudnienia w firmie.

 

Więcej informacji na temat Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy na
stronie:
www.programszwajcarski.gov.pl oraz www.swisscontribution.admin.ch/poland
 


 

Wrzesień 2012 r.

Wielkie wydarzenie w Lodziarnio-Kawiarni FLORENCJA

Nie tak dawno, informowaliśmy Państwa o otwarciu naszej, fantastycznej Lodziarni-Kawiarni „Florencja”, a już mamy przyjemność wspólnie świętować pierwsze sukcesy. To dlatego, że Lodziarni przyznano puchar, w nagrodę za najwyższą jakość produktów oraz fachową obsługę klientów. Proszę sobie wyobrazić, że informacja o tak wysokiej jakości lodów i obsłudze dotarła aż do Włoch, skąd przyjechał gość specjalny - Ettore Alba, Manager ds. Jakości Włoskiej Grupy Producenckiej, który osobiście wręczył puchar właścicielom "Florencji", Panu Piotrowi i Pani Izabeli. Pan Ettore Alba znany jest, jako bardzo surowy i wymagający ekspert w dziedzinie zarówno produkcji jak i obsługi klienta. Oceniał lody na całym świecie i szkolił managerów wysokiego szczebla największych sieci restauracyjno-hotelowych w całej Europie, tym bardziej zaszczytem było gościć go w miejscowości Piwniczna Zdrój i otrzymać osobiście wyróżnienie z gratulacjami.

Piotr Sabadasz-Żywczak nie krył zachwytu oraz wzruszenia. Nic dziwnego, skoro obsługa klienta oraz wysoka jakość produktów to jego oczko w głowie. Pan Piotr uważa, że jeśli nie byłby w stanie oferować najlepszej jakości lodów, kawy, ciast i deserów swoim klientom, to w ogóle nie otwierałby kawiarni.
Świadczy o tym również wypowiedź Pana Piotra w dniu otrzymania nagrody: "bardzo się cieszę, że nasza praca została zauważona i doceniona przez takiego eksperta jak Pan Ettore Alba. To dla mnie bardzo istotne, aby klienci zawsze czuli się dobrze, byli zadowoleni z potraw i deserów oraz chcieli do nas wracać. To dlatego osobiście dbam o surowce oraz proces produkcyjny, tak aby produkty za każdym razem były na najwyższym poziomie . "Florencja" to nie tylko przepyszne lody, znakomite ciasta, aromatyczna kawa, desery i koktajle owocowe. "Florencja" to nie tylko biznes, ale również świadomość tego, że mogę zaoferować moim kolegom, znajomym oraz wszystkim mieszkańcom i gościom naszego pięknego miasta, produkty, do których do tej pory nie mieli dostępu, a może nawet nigdy nie mieli okazji spróbować w takiej postaci i kompozycjach smakowych. Staram się moją pracą wnosić coś wartościowego dla naszej miejscowości, ponieważ tutaj się wychowałem i teraz wychowuję moje dzieci. To dla mnie niesamowita przyjemność i satysfakcja, kiedy rówieśnicy moich dzieci opowiadają, jakie pyszne lody jedli w naszej kawiarni. W najbliższym czasie planujemy zacząć produkcję kolejnych smaków oraz poszerzyć ofertę o produkty typowo jesienne, ale jakie, to już będzie nasza słodka tajemnica. Zapraszam wszystkich czytelników Znad Popradu na miłą i słodką niespodziankę do "Florencji", Rynek 16".


 


Piwniczna Zdrój

ul. Rynek 16 CENTRUM

tel. kom. 669 906 999

biuro@florencja.eu