Lodziarnia-Kawiarnia FLORENCJA to firma rodzinna założona z pomocą znanej w świecie lodziarskim rodziny Włoskiej z wieloletnimi tradycjami lodziarskimi, która podzieliła się zdobytym przez przodków doświadczeniem i tajemnicami.

Dzięki czemu możemy podzielić się z Państwem niepowtarzalnym smakiem lodów. Tajemnicą sukcesu naszej firmy jest fakt, że do produkcji wyrobów zawsze wykorzystujemy naturalne składniki, bez konserwantów i barwników.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór lodów, kaw, herbat, koktajli i deserów.

Dla Naszych Gości oddajemy przestronne, klimatyczne wnętrze. Każdy znajdzie tu chwilę wytchnienia przy naszych słodkościach. Cenimy naszych Klientów, a ich przywiązanie do nas jest największą nagrodą za pracę jaką wkładamy w tworzenie tego niezapomnianego miejsca. Nasze lody są produkcji własnej, a pracownia znajduje się na piętrze lodziarnio-kawiarni.

Lody to nie wszystko. Znajdziemy tu również oryginalnie parzoną włoską kawę, a także syropy w ponad dwudziestu smakach. Świeże ciasta i desery, to doskonałe dodatki do pysznej kawy, dzięki czemu możemy spędzić czas z przyjaciółmi i całą rodziną wspaniale się przy tym bawiąc.

 


Piwniczna Zdrój

ul. Rynek 16 CENTRUM

tel. kom. 669 906 999

biuro@florencja.eu